Bursa Epoksi Boya - Marmara Epoksi Boya- Bursa Epoksi Boya Uygulamarı- Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Epoksi boya Bursa Epoksi Zemin Kaplama, Bursa Epoksi, Epoksi, istanbul epoksi

Zemin Kaplamaları
En çok tercih edilen alanlardan bazıları; Fabrikalar, Mağazalar, Endüstriyel Tesisler, Depolar, Hangarlar, Hastaneler, Okullar, Ofisler, Labaratuarlar, Tamir ve Montaj Atölyeleri, Oteller, Gıda Üretim Alanları, Tekstil Atölyeleri, Otoparklar ve benzer bir çok alanda başarı ile uygulanmaktadır.
       

Su Yalıtımı
Havuzlar, Banyolar, Teraslar, Enjeksiyon sistem alanları gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.Su yalıtım özelliği yanı sıra aynı zamanda bir kaplama malzemesi olarakta kullanılan epoksi ürünler yalıtım sonrası ilave bir kaplama ihtiyacınıda ortadan kaldırmakta ve bu sayede ekonomize katkıda bulunmaktadır.

      
  
Boya Uygulamaları
Günümüzde uzun ömürlülüğün ve kalitenin önemsendiği tüm işlemlerde epoksi boyaları vazgeçilmez kılmıştır. En zorlu doğal şartlarla mucadele eden sektörlerden biri olan denizcilik sektörüde gemi yapımında epoksi ürünlerini tercih etmektedir.